Home » Artykuły dekoracyjne » Ceramika Gaja – oferta ceramicznych dekoracji do ogrodu
12
cze

Ceramika Gaja – oferta ceramicznych dekoracji do ogrodu

W tym roku z utesknieniem czekaliśmy na wiosne, później ta wiosna dała nam trochę w kość i nie mogliśmy się doczekać lata. Aktualnie jest już po majówce, sezon grillowy w pełni! Wśród klientów naszego sklepu internetowego z dekoracjami do domu i ogrodu mamy takich którzy mogą sie cieszyć własnymi zielonymi ‚czteroma kątami’. Nie ma nic lepszego niż poranna kawka w ogrodzie, lub grillowy ciepły wieczór ze znajomymi. Doceniajmy te chwile, póki czas! Nieustanną popularnością w sezonie letnim cieszą się nasze (zwane pieszczotliwie przez jednego z pracowników) UPIĘKSZACZE OGRODOWE 😉 Szeroka gama dekoracji ceramicznych, które wprowadzą niesamowity klimat w waszym ogrodzie jest dostępna tutaj. Na szczególną uwagę zasługują (prywatnie moje ulubione) dekoracje z kolekcji ceramika Gaja.

Dlaczego?

Bo pięknie wpisują się w klimat mojego naturalnego  ogrodu, w którym chętnie spędzam czas. Muszę się przyznać, kocham swój ogród, taki jaki jest – nie ma w nim niczego symetrycznego, nie ma w nim nuty nowoczesności, nie jest przepełniony plastikiem tylko naturą. Jak mówi moja Mama (która właściwie, zaszczepiła we mnie miłość do ogrodnictwa) ‚Daj Roślinom Żyć swoim życiem’. I tak też czynię, i chyba dzięki temu, czuje się tam tak dobrze. Nie ma w nim miejsca na plastikowe figurki pokryte emalią – tylko naturalne ceramiczne donice i dekoracje, poidła dla ptaków z kamienia i tym podobne. To one, dotrzymują rytmu roślinom stanowiąc piękne tło, nie wybijają sie na pierwszy plan. Bo na pierwszym planie, w każdym przepięknym ogrodzie – są właśnie rośliny.

Poniżej kilka inspiracji 🙂

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

Dekorwnetrz.pl - Dekoracje do domu, tekstylia do domu, dekoracje do ogrodu i wiele wiele innych. Sklep internetowy z dekoracjami - Zapraszamy!