Home » Artykuły dekoracyjne » Dekoracje okien – tym razem nie po skandynawsku!
28
paź

Dekoracje okien – tym razem nie po skandynawsku!

Doskonale zdaje sobie sprawę, że w przypadku skandynawskiego stylu wystroju wnętrz nie dekoruje się okien ciężkimi firanami, woalami, zasłonami. W stylu skandynawskim ten enement dekoracji wnętrz odsunięty jest na dalszy plan.
Mimo tego ze uwielbiam styl skandynawski, z dekoracji okien jakoś cięzko mi zrezygnować. I nie – absolutnie nie mówie tu że gustuje w ciężkich, mocno marszczonych firanach, zdobionych karniszach, zdecydowanie bardziej wole proste aranżacje.

Idealnym wręcz rozwiązaniem są rolety rzymskie, świetnie spisują się te wykonane nawet z delikatnie przezroczystych, jednolitych materiałów.

3

Ostatnio również zaczynam przekonywać się do rolet typu dzień-noc. To bardzo uniwersalne i praktyczne rozwiązanie. Rolety typu dzień-noc wykonane są z poziomych pasów transparentnych i zaciemniających ułożonych na przemian. Dzięki temu możemy płynnie regulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia.

lotari-dzien-i-noc-zblizenie50bc61e685198

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

Dekorwnetrz.pl - Dekoracje do domu, tekstylia do domu, dekoracje do ogrodu i wiele wiele innych. Sklep internetowy z dekoracjami - Zapraszamy!