Home » Artykuły dekoracyjne » Dotyk prowansji… w twojej kuchni!
06
lut

Dotyk prowansji… w twojej kuchni!

Przepiękna seria tekstyliów bawełnianych to temat którego nie można pominąć. W zasadzie każda Pani domu, kochająca się w klasycznym angielskim czy prowansalskim stylu marzy o paru nowych dodatkach które chociaż troszkę przybliżą jej kuchnie do wymarzonego wyglądu. Dodatki tekstylne w prowansalskim stylu może w zasadzie pokochać każda z nas – która z nas nie oprze się delikatnym nadrukom róż czy innych kwiatów na wysokiej jakości obrusie bawełnianym, czy fartuszku kuchennym? Co nieco romantyzmu przyda się zawsze w każdej kuchni! 🙂

Poniżej kilka propozycji z naszej sklepowej prowansalskiej serii tekstyliów „Romantyczna Róża”, które już powoli zaczynają podbijać serca naszych klientek – miłośniczek prowansalskiego stylu. W kolekcji Romantyczna Róża znajdziecie: 2 rodzaje fartuchów kuchennych, dużą, grubą rękawice kuchenną, maty, podkładki oraz serwetki  do koszyczków na chleb, obrusy bawełniane z nadrukami róż, oraz prowansalskie firany i zazdrostki do kuchni.

 

c1fbe628-68e3-4b96-b68d-e1dc9e557afd

serwetka do koszyczka na chleb

rekawica-kuchenna-roza

rękawica kuchenna róże

mata-kuchenna-krata20-20

Mata podkładka kuchenna

3KQepi

Mata podkładka kuchenna prowansalska

0a78dada-867f-4cf2-bd93-5cf0f788b087

Zazdrostka zasłona do kuchni róże

poszewka-romanteczne-roze  mata-kuchenna-roze20-20

 

 

 

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

Dekorwnetrz.pl - Dekoracje do domu, tekstylia do domu, dekoracje do ogrodu i wiele wiele innych. Sklep internetowy z dekoracjami - Zapraszamy!