Home » Artykuły dekoracyjne » Figurki i dekoracje ogrodowe, hit czy kit?
23
cze

Figurki i dekoracje ogrodowe, hit czy kit?

Dziś zdecydowałam się podjąć dosyć ciężki temat jakim są dekoracje ogrodowe. Niestety większości z nas dekoracje ogrodowe kojarzą sie głównie z uznawanymi juz za szczyt kiczu figurkami krasnalali. Nie ma co ukrywać – krasnale przeszły już do lamusa. Mam za to dla was kilka całkiem alternatywnych propozycji, dzięki którym wasz ogród zamieni się w stylowy zakątek, w którym wy i wasi znajomi będziecie spędzać czas z przyjemnością! Oczywiście… jak do wszystkiego potrzebny jest umiar, dekoracje ogrodowe powinny być rozmieszczone z pewnym smakiem oraz gustem, ich dobór absolutnie nie powinien byc przypadkowy!

W naszym sklepie internetowym, mamy dla was kilka propozycji na dekoracje, które nie mają nic wspólnego z straszącymi dzieci krasnalami 😉 Są wyważone, spokojne i doskonale wpisują się w krajobraz otaczających roślin. (Uwierzcie mi na słowo, przetestowałam na swoim ogrodzie!)

figurka-dekoracyjna-sowa-ceramika-gaja-piaskowiec-195cm

poidelko-dla-ptakow-ceramika-gaja-piaskowiec-23cm

Wszystkie dekoracje ogrodowe oferowane w naszym sklepie wykonane zostały z wysokogatunkowej ceramiki, nie są malowane lecz szlifowane – mają naturalne odcienie kamienia – w kolorach szarości, czy piaskowym. Dzięki temu, że są szlifowane, a nie malowane – możesz się cieszyć ich urokiem latami, bez obaw że farba pod wpływem warunków atmosferycznych wyblaknie lub będzie odpadać.

dekoracje-ogrodowe

kamienny-ptaszek-65-x-10-cm

Do dekoracji ogrodowej mogą również należeć ceramiczne świeczniki i lampiony, musimy tylko zwrócić uwagę, aby były przeszklone lub zamknięte, tak aby wiatr nie gasił świec. Jeżeli mają spełniać tylko funkcje dekoracyjną (np. być zawieszone na drzewie) wcale nie musza spełniac tego warunku!

lAMPIONY

lampiony-ogrodowe

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

Dekorwnetrz.pl - Dekoracje do domu, tekstylia do domu, dekoracje do ogrodu i wiele wiele innych. Sklep internetowy z dekoracjami - Zapraszamy!