Home » Artykuły dekoracyjne » Lampiony drewniane – magia w twoim ogrodzie!
21
cze

Lampiony drewniane – magia w twoim ogrodzie!

Lampiony – stylowe dekoracje, które przybyły do nas od naszych północnych, skandynawskich przyjaciół. Na dobre zagościły w naszych domach i ogrodach. Nie ma co się dziwić – tworzą niesamowity nastrój i potrafią dodać charakteru każdemu ‚zielonemu zakątkowi’.

Producenci prześcigają się w pomysłach – formy w których możemy nabyć te eleganckie dekoracje są naprawdę różnorodne. Mamy do wyboru przede wszystkim lampiony metalowe (lampiony ze stali nierdzewnej), oraz lampiony drewniane. Skupmy się jednak dziś na tych drewnianych, bo to one według mnie, posiadają największy czar i urok!

Te drewniane cudeńka, nie są jednak do końca zawsze w pełni drewniane 😉 – przy zakupie lampionu do ogrodu, na balkon czy do domu, zwróćcie uwagę, aby wasza latarenka mimo wszystko posiadała daszek wykonany z metalu oraz miała wstawione szybki. To praktyczne, bowiem niekryte lampiony, gdy wstawimy w nie świeczkę często pod wpływem wiatru mogą gasnąć.

Poniżej kilka propozycji aranżacji lampionów z serii Candela, które możecie nabyć w naszym sklepie internetowym. Zerknijcie sami, czyż nie są piękne?

lampiony-drewniane

To, czy wolicie gdy lampion będzie otwierał się od góry (poprzez odchylanie daszka) czy od boku (zawiasy zamontowane na jednej ze ścianek) jest już waszą indywidualną kwestią związaną z wygodą. Klienci jednak częściej decydują się na lampiony drewniane otwierane od boku.

lampion-drwniany

Takie ogrodowe dekoracje pozwolą nam roświetlić i wyróżnić każde ogrodowe przyjęcie. Dzięki nim, nie musicie zapalać dodatkowych świeczek, podgrzewaczy czy korzystać z sztucznego oświetlenia – naturalny klimat ogrodu oraz tajemnicza aura z pewnością zapadną na długo w pamięć gościom!

lampiony-drewniane-3

Po więcej ogrodowych inspiracji, zapraszamy do naszego sklepu – dekorwnetrz.pl/lampiony-drewniane

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

Dekorwnetrz.pl - Dekoracje do domu, tekstylia do domu, dekoracje do ogrodu i wiele wiele innych. Sklep internetowy z dekoracjami - Zapraszamy!