Home » Artykuły dekoracyjne » Pojemniki ze szkła i wikliny – sposób na przechowywanie żywności
21
wrz

Pojemniki ze szkła i wikliny – sposób na przechowywanie żywności

Apropo przechowywania w kuchni, powiedziane już zostało chyba wszystko – zawsze zależy nam, aby żywność którą przechowujemy i zostawiamy „na później” długo była świeża, nie psuła się szybko a jednocześnie, aby nie miały do niej dostępu niepożądane szkodniki – czyli muchy, meszki i tym podobne.

Plastikowe, znane wszystkim hermetyczne pojemniki spełniają te zadanie, ale ich wygląd zawsze pozostawia wiele do życzenia. Z pomocą przychodzi nam dystrybutor dekoracji Art – Pol. W ich ofercie pojawiła się ostatnio ogromna kolekcja pięknych, stylowych pojemników na żywność wykonanych z wikliny oraz szkła. Te cudeńka występują w niemalże każdym kształcie, mamy do wyboru pojemniki z ceramicznymi hermetycznymi pokrywami, tace szklane w koszach wiklinowych i wiele wiele innych elementów które spełnią nasze walory estetyczne.

13873252_1015280178589087_2373168964122559280_n-1

W sklepie Dekor Wnętrz  znajdziecie mnóstwo pojemników z tej kolekcji. Urzekła nas, do granic możliwości – dzięki starannym wykończeniom, delikatnym formom oraz szczegółom które dopełniają całości – Pojemniczki w większości zostały przyozdobione koronkowymi kokardkami, guziczkami oraz drewnianymi zawieszkami. Takich pojemników, z pewnością nie kupicie w supermarketach!

Taca na żywność ze szkła i wikliny Pojemnik na żywność ze szkła i wikliny Pojemnik na żywność ze szkła i wikliny

Pojemniki dostępne są w różnych kolorach – z białą wikliną i szarymi zawieszkami, z brązową wikliną i białymi zawieszkami. Mogą występować w kompletach, po 3 duże pojemniki w jednym podłużnym koszyczku wiklinowym – wspaniałe np. do przechowywania przypraw w kuchni. Szklane tacki z wiklinowymi podstawkami również świetnie sprawdzą się, gdy będziemy chcieli przechować nasze wypieki z dala od niepożądanych szkodników.

Wszystkie produkty dostępne w naszym firmowym sklepie – DekorWnetrz.pl – znajdziesz je w kategoriach „Przechowywanie w kuchni” oraz „Tace i patery ozdobne

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

Dekorwnetrz.pl - Dekoracje do domu, tekstylia do domu, dekoracje do ogrodu i wiele wiele innych. Sklep internetowy z dekoracjami - Zapraszamy!