Home » Artykuły dekoracyjne » Wieszaki z myślą przewodnią.
19
maj

Wieszaki z myślą przewodnią.

Na ścianie pisanie, czyli wieszaki na ubrania z myślą przewodnią

Kiedy pada hasło wieszaki do przedpokoju, już nie wyobrażamy sobie na szczęście całkiem zwyczajnych, nudnych i sztampowych modeli, które powstały tylko po to, by można było powiesić na nich płaszcz, kurtkę czy szal. Dzisiaj bowiem to coś znacznie więcej. W nowoczesnej aranżacji przestrzeni liczy się bowiem przede wszystkim to, aby przedmioty codziennego użytku traktować także jako elementy dekoracyjne, wtedy możemy (niejako mimochodem) udekorować przestrzeń, nie generując dodatkowych kosztów, wszak wieszaki ścienne i tak musimy zakupić.

Wieszaki jako nowoczesna forma piękna

Napis na ścianie, który nie jest graffiti ani dziełem wykonanym przez kilkulatka, który postanowił ozdobić nieco (z bardzo marnym skutkiem) rzeczywistość wokół? Tak, oczywiście! Może on przecież przybrać formę użytkową, będąc zarazem bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym. Wieszaki z sentencjami to dziś coraz powszechniejsza część przedpokoju. Jakie modele nasi rodacy wybierają najchętniej?

Pośmiejmy się, czyli wieszaki designerskie dla fanów zabawnych sentencji

Osoby słynące ze swojego poczucia humoru postawią z pewnością na wieszaki ścienne ze zabawnymi hasłami, które potrafią poprawić nastrój w kilka chwil.

Bywają to najczęściej napisy lapidarne, acz dosadne, świetnie wpisujące się w klimat mieszkań studenckich albo tych, w których mieszkają osoby uwielbiające się śmiać i nie traktujące życia zbyt poważnie.

Naścienne mądrości, czyli wieszaki na ścianę ze słynnymi maksymami

Sentencje będące klasycznymi złotymi myślami – takie wieszaki z metalu zdecydowanie dominują u osób, które pragną, aby ten element wyposażenia przedpokoju przyciągał wzrok i jednocześnie coś ważnego nam uświadamiał, o czymś przypominał. Spośród pokaźnego grona modeli każdemu uda się znaleźć taki, który przedstawiał będzie jego ulubioną maksymę, taką, którą zwykł w codziennym życiu wykorzystywać.

Wieszaki do wnętrz jako codzienna dawka motywacji

Wieszaki do przedpokoju mogą posłużyć nam jako swego rodzaju tablice motywacyjne. Będą zachęcały do podjęcia codziennego wysiłku (nieważne, czy związanego ze sportem, nauką czy też zupełnie innymi dziedzinami życia). Bardzo dobrze, że ich umiejscowienie to właśnie przestrzeń stanowiąca wizytówkę całego domu lub mieszkania. Dlaczego? Kiedy wychodzimy z domu, na pewno rzucimy okiem na znajdujące się tam hasło, dokładnie to samo stanie się wtedy, kiedy do niego powrócimy i będziemy chcieli zdjąć kurtkę czy inny element odkrycia wierzchniego. Wieszaki z cytatami motywacyjnymi są blisko nas, oddziałując na nas w pozytywny sposób!

Wieszaki do wnętrz z ogromną dawką personalizacji!

Strona dekorwnetrz.pl oferuje także możliwość wykonania modelu na specjalne zamówienie. Co to oznacza w praktyce? Kiedy marzymy, aby jakiś napis pojawił się w przestrzeni naszego przedpokoju, bardzo gustownie ją ozdabiając i ciesząc nasze oczy, możemy po prostu go zamówić. Proste? Bardzo proste i jednocześnie coraz częściej wykorzystywane. W pełni spersonalizowane egzemplarze pozwalają nam bowiem urządzić nasze przestrzenie dokładnie tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Wieszaki z napisami obmyślonymi przez klientów to coraz częstsze realizacje, gdy w grę wchodzi marka wieszaków Decolicious.

Kiedy ktoś zdecyduje się na ten krok, może też mieć pewność, że nikt nie będzie miał identycznego egzemplarza. Jakże bardzo taka opcja różni się od tego, co wielu pamięta z czasów PRL-u! Wtedy było tak, że gdyby przejść się po mieszkaniach jednego tylko wieżowca, z pewnością okazałoby się, że w przynajmniej kilku z nich pojawiły się dokładnie te same, identyczne wieszaki na ścianę.

Dzisiaj bardzo dba się o różnorodność dostępnych modeli, zaś te z napisami w roli głównej coraz częściej znajdują dla siebie miejsce w przedpokojach Polaków. Po polsku, po angielski, po francusku…jak tylko zechcesz!

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

Dekorwnetrz.pl - Dekoracje do domu, tekstylia do domu, dekoracje do ogrodu i wiele wiele innych. Sklep internetowy z dekoracjami - Zapraszamy!