Home » Artykuły dekoracyjne » Obrazy reporodukcje – tańsza ale nie gorsza alternatywa
27
kw.

Obrazy reporodukcje – tańsza ale nie gorsza alternatywa

Dziś będzie trochę o ścianach – często zapominanym, ale jakże ważnym elementem wystroju każdego wnętrza. Bo przecież co z tego, jeśli otoczymy się przepięknymi dekoracjami, idealnie dobranymi kolorystycznie tekstyliami, wazonami z ceramiki szkliwionej, figurami z mosiądzu (:)) a zapomnimy o tym co jest / albo też czego nie ma na naszych ścianach.

Obrazy obrazy i jeszcze raz obrazy (są też fototapety i tapety, ale o tym obiecuje, że popełnię oddzielny wpis!).

Obrazy przepięknie potrafią dopełnić całości – postawić kropkę nad i jeśli chodzi o nasz zamysł na wnętrze, oraz ewentualnie stanowić pierwszy plan – zachwycać! Mamy do wyboru dwie opcje – jedna to obrazy olejne ręcznie malowane lub obrazy – nadruki reprodukcje. W zależności czego oczekujesz ‚od swoich ścian’ oraz od tego jakim budżetem dysponujesz, z pewnością uda się Ci znaleźć perełki w obu tych kategoriach. Z pewnością – obrazy reporodukcje są tańszą alternatywą dla obrazów olejnych ręcznie malowanych – odpadają nam tu koszty farb olejnych, koszty pracy utalentowanych artystek w pracowni. Cena końcowa jest znacznie niższa – ale nie znaczy to, że ich prezencja jest słabsza. Zerknijcie sami:

Starannie wyselekcjonowane obrazy powieszone na ścianie w lekkim nieładzie potrafią zdziałać cuda! Wszystkie reprodukcje mamy dostępne w tej samej opcji co obrazy ręcznie malowane – część z nich jest oprawiona w ramy, część nie. Część posiada dodatkowe złote nadruki – które są hitem ostatniego sezonu! Poszukując kompozycji idealnej w odcieniach czarno złotych najlepiej przygotować sobie wizualizacje kolażu, zerknijcie tylko na te propozycje :

Połączenie czarnego ze złotym w stylu glamour i tropical! Mój zdecydowany faworyt.

Kolejna propozycja reprodukcji w kolorystyce czarno – szaro złotej. Idealne zestawienie na spokojne, zrównoważone kolory ścian – takie jak szare, białe lub off-white.

Wszystkie prezentowane tu obrazy możecie zamówić w naszym sklepie internetowym z dekoracjami do domu.

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

Dekorwnetrz.pl - Dekoracje do domu, tekstylia do domu, dekoracje do ogrodu i wiele wiele innych. Sklep internetowy z dekoracjami - Zapraszamy!